Αθλητικές ειδήσεις σε 1 από την betssonκαταχωρήθηκε: Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021 15:59

Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 24/10/2021

Το ντέρμπι του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ στις 20:30 στο άδειο λόγω τιμωρίας «Γεώργιος Καραϊσκάκης» ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της Σούπερ Λιγκ. Ο Άρης αντιμετωπίζει τον Παναιτωλικό και ο Βόλος την ΑΕΚ, ενώ στις 18:15 ο ΟΦΗ υποδέχεται τη Λαμία. Χθες στην Τρίπολη ο Αστέρας κέρδισε τον Παναθηναϊκό με 2-1. Το τριφύλλι προηγήθηκε με γκολ του Καρλίτος στο 30, ωστόσο οι Αρκάδες έφτασαν στην ανατροπή με εύστοχο πέναλτι του Μπαράλες τρία λεπτά αργότερα και κοντινό πλασέ του Σόνι στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου. Στη Ριζούπολη ο Απόλλωνας επικράτησε του ΠΑΣ Γιάννινα με 1-0 χάρη σε γκολ του Ιωαννίδη. Σπουδαίο διπλό στο Περιστέρι κόντρα στον Ατρόμητο πήρε ο Ιωνικός με 2-0. Τα τέρματα των Νικαιωτών πέτυχαν οι Τουράμ και Άοσμαν.