Ανακάλυψε την φθηνότερη ασφάλεια για το αυτοκινητό σου εύκολα και γρήγορα! σύγκριση ανάμεσα σε 27 ασφαλιστικές εταιρίες
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 από την betsson  Σχόλια  Eνσωμάτωση

Αντιγραφή κώδικα ενσωμάτωσης
καταχωρήθηκε: Πέμπτη 13 Ιανουαρίου 2022 14:30

Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 13/01/2022

Κανονικά με τον Νόβακ Τζόκοβιτς έγινε η κλήρωση του Australian Open, ωστόσο δεν είναι βέβαιο ότι θα αγωνιστεί τελικά αν και μπήκε κανονικά στο ταμπλό, αφού εκκρεμεί η απόφαση του υπουργού μετανάστευσης, Αλέξ Χοκ σχετικά με νέα ακύρωση ή όχι της βίζας του. Ποδαρικό με το δεξί στο 2022 έκανε ο ΠΑΟΚ που επικράτησε στην Τούμπα του Παναιτωλικού με 2-0 για τον εξ αναβολής αγώνα της 16ης αγωνιστικής της Σούπερ λιγκ. Στη Ριζούπολη, ο ΟΦΗ πήρε το διπλό κόντρα στον Απόλλωνα Σμύρνης με 3-0 για το αναβληθέν ματς της 13ης αγωνιστικής. Στην betsson σούπερ Λιγκ 2, με νίκη συνέχισε η ΑΕΚ Β’ ενώ αντίθετα ο Ολυμπιακός Β’ γνώρισε εκτός έδρας ήττα.
ΕΛΒΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΣΧΟΛΙΑ

για να μπορέσεις να συμμετάσχεις πρέπει να κάνεις login ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ

ΕΠΟΜΕΝΟ VIDEO

Αθλητικό δελτίο 13/01/2022
Αθλητικό δελτίο 13/01/2022 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson  09/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 09/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 08/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 08/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 07/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 07/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 06/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 06/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson  05/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 05/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson  04/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 04/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson  03/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 03/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 02/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 02/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 01/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 01/02/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 31/01/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 31/01/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 30/01/2023Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 30/01/2023

ΑΛΛΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΩΡΑ

Έρωτας φυγάς | Κύκλος 1, επεισόδιο 92Έρωτας φυγάς | Κύκλος 1, επεισόδιο 92Η Ρηνιώ βρίσκεται σε σοκ από τον βιασμό της και τον τραυματισμό του Μάρκου. Την περιθάλπει η Μαργέτα, την πηγαίνει στο σπίτι της και τη βοηθάει να...Έρωτας φυγάς | Κύκλος 1, επεισόδιο 91Έρωτας φυγάς | Κύκλος 1, επεισόδιο 91Ο Στέφανος ενημερώνει τον Ιάσονα πως ο αντίπαλός τους, ο Κοντογιάννης, εκμεταλλεύτηκε την έχθρα του με τον Μάρκο και οργάνωσε επίθεση στις καλύβες των...Η δική μας οικογένεια | Κύκλος 1, επεισόδιο 88
Η δική μας οικογένεια | Κύκλος 1, επεισόδιο 88 Η Αγγελική επιστρέφει στη δουλειά και, εκτός από το να αντέξει τον Σπύρο, προσπαθεί να ανακαλύψει την πηγή των πληροφοριών των άρθρων του για την...Μεσημεριανό δελτίο 09/02/2023Μεσημεριανό δελτίο 09/02/2023Ξεπέρασαν τους 16.000 οι νεκροί σε Τουρκία και Συρία από τον φονικό σεισμό. Δεκάδες χιλιάδες τραυματίες. Δραματικές εικόνες στα ερείπια και στα...

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

Έρωτας φυγάς | Κύκλος 1, επεισόδιο 92Έρωτας φυγάς | Κύκλος 1, επεισόδιο 92Η Ρηνιώ βρίσκεται σε σοκ από τον βιασμό της και τον τραυματισμό του Μάρκου. Την περιθάλπει η Μαργέτα, την πηγαίνει στο σπίτι της και τη βοηθάει να...Η δική μας οικογένεια | Κύκλος 1, επεισόδιο 88
Η δική μας οικογένεια | Κύκλος 1, επεισόδιο 88 Η Αγγελική επιστρέφει στη δουλειά και, εκτός από το να αντέξει τον Σπύρο, προσπαθεί να ανακαλύψει την πηγή των πληροφοριών των άρθρων του για την...Έρωτας φυγάς | Κύκλος 1, επεισόδιο 91Έρωτας φυγάς | Κύκλος 1, επεισόδιο 91Ο Στέφανος ενημερώνει τον Ιάσονα πως ο αντίπαλός τους, ο Κοντογιάννης, εκμεταλλεύτηκε την έχθρα του με τον Μάρκο και οργάνωσε επίθεση στις καλύβες των...Καιρός 09/02/2023: Υποχωρεί σιγά - σιγά η κακοκαιρίαΚαιρός 09/02/2023: Υποχωρεί σιγά - σιγά η κακοκαιρίαΜε την κακοκαιρία σιγά - σιγά να αρχίζει να υποχωρεί, αναμένεται να κυλήσει η σημερινή ημέρα. Αναλυτικά η πρόγνωση του καιρού από τον μετεωρολόγο...