Αθλητικές ειδήσεις σε 1 από την betsson  Σχόλια  Eνσωμάτωση

Αντιγραφή κώδικα ενσωμάτωσης
καταχωρήθηκε: Σάββατο 15 Ιανουαρίου 2022 15:45

Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 15/01/2022

Στο ξενοδοχείο κράτησης μεταναστών επέστρεψε ο Νόβακ Τζόκοβιτς. Η βίζα του κορυφαίου τενίστα στον κόσμο ακυρώθηκε ξανά χθες, όμως η υπόθεση συνεχίζεται στο ομοσπονδιακό δικαστήριο την Κυριακή. Ο Σέρβος ελπίζει ότι θα δικαιωθεί ξανά και πως τη Δευτέρα θα μπορέσει να ξεκινήσει κανονικά την προσπάθειά του στο Australian Open. Σέντρα σήμερα στην 18η αγωνιστική της Super League. Στις 17:15 Αστέρας Τρίπολης-Βόλος και Λαμία-Ιωνικός και στις 19:30 ΠΑΟΚ-ΟΦΗ και Απόλλων Σμύρνης-Άρης. Αύριο, στις 17:15 ΑΕΚ- Παναιτωλικός και στις 19:30 Παναθηναϊκός- Ολυμπιακός και ΠΑΣ Γιάννινα- Ατρόμητος. Στα εξωαγωνιστικά, επίθεση από τρεις κουκουλοφόρους με ρόπαλα δέχτηκε χθες το βράδυ ο Ρούμπεν Σεμέδο και ένας φίλος του έξω από το σπίτι του Πορτογάλου. «Είμαι ζωντανός από τύχη» είπε σε δηλώσεις του ο αμυντικός.
ΕΛΒΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
  Διαβάστε στο ethnos.gr: Η πρόβλεψη Μπουρλά για το τέλος της πανδημίας: Τι λέει για τη μετάλλαξη Όμικρον και τα εμβόλια

ΣΧΟΛΙΑ

για να μπορέσεις να συμμετάσχεις πρέπει να κάνεις login ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ

ΕΠΟΜΕΝΟ VIDEO

Open Sport 15/01/2022
Open Sport 15/01/2022 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 16/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 16/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 14/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 14/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 13/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 13/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 12/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 12/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 11/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 11/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 10/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 10/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 09/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 09/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 08/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 08/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 07/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 07/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 06/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 06/01/2022

ΑΛΛΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΩΡΑ

Καιρός 17/01/2022: Λίγες βροχές και άνοδος της θερμοκρασίας σήμεραΚαιρός 17/01/2022: Λίγες βροχές και άνοδος της θερμοκρασίας σήμεραΜε τσουχτερό κρύο και παγετό ξεκινάει και η νέα εβδομάδα. Αναλυτικά η πρόγνωση του καιρού από τον μετεωρολόγο Κλέαρχο Μαρουσάκη.Ο ιδιοκτήτης της ψαροταβέρνας για το επεισόδιο με τον Παύλο ΠολάκηΟ ιδιοκτήτης της ψαροταβέρνας για το επεισόδιο με τον Παύλο ΠολάκηΟ ιδιοκτήτης της ψαροταβέρνας Κώστας Ντούζος μίλησε για το περιστατικό του Παύλου Πολάκη με τον αστυνομικό, με αφορμή πρόστιμο που έκοψε εκείνος,...Στάβλος 4ης γενιάς μέσα στην ΑθήναΣτάβλος 4ης γενιάς μέσα στην ΑθήναΔύο αδέρφια συνεχίζουν την οικογενειακή παράδοση στο Μενίδι.Εντυπωσιακές εικόνες από την έκρηξη του υποθαλάσσιου ηφαιστείου στα νησιά ΤόνγκαΕντυπωσιακές εικόνες από την έκρηξη του υποθαλάσσιου ηφαιστείου στα νησιά ΤόνγκαΕντυπωσιακές εικόνες από την έκρηξη του υποθαλάσσιου ηφαιστείου στα νησιά Τόνγκα και το τσουνάμι που προκλήθηκε.

ΟΣΟΙ ΕΙΔΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ VIDEO ΕΙΔΑΝ ΕΠΙΣΗΣ

Η τελευταία ώρα, Δευτέρα στις 20:00Η τελευταία ώρα, Δευτέρα στις 20:00Ένα τραγούδι ακόμα, με τον Γιώργο Θεοφάνους, σε νέα ώρα, Παρασκευή στις 20:00Ένα τραγούδι ακόμα, με τον Γιώργο Θεοφάνους, σε νέα ώρα, Παρασκευή στις 20:00TAXI με τον Διονύση Ατζαράκη, Κυριακή στις 20:00TAXI με τον Διονύση Ατζαράκη, Κυριακή στις 20:00Ο Διονύσης Ατζαράκης πάει παντού, ταιριάζει με όλους και συμφέρει! TAXI με τον Διονύση Ατζαράκη, Κυριακή στις 20:00. Μάθε πού κυκλοφορεί το ταξί στο...ΤAXI, με τον Διονύση Ατζαράκη, Κυριακή στις 20:00ΤAXI, με τον Διονύση Ατζαράκη, Κυριακή στις 20:00Με τέτοια περιστατικά, τόσες έντονες συγκινήσεις και τόσο χρήμα, αυτή η διαδρομή θα τους μείνει αξέχαστη! ΤAXI, με τον Διονύση Ατζαράκη, Κυριακή στις...

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

Καιρός 17/01/2022: Λίγες βροχές και άνοδος της θερμοκρασίας σήμεραΚαιρός 17/01/2022: Λίγες βροχές και άνοδος της θερμοκρασίας σήμεραΜε τσουχτερό κρύο και παγετό ξεκινάει και η νέα εβδομάδα. Αναλυτικά η πρόγνωση του καιρού από τον μετεωρολόγο Κλέαρχο Μαρουσάκη.Στάβλος 4ης γενιάς μέσα στην ΑθήναΣτάβλος 4ης γενιάς μέσα στην ΑθήναΔύο αδέρφια συνεχίζουν την οικογενειακή παράδοση στο Μενίδι.Εντυπωσιακές εικόνες από την έκρηξη του υποθαλάσσιου ηφαιστείου στα νησιά ΤόνγκαΕντυπωσιακές εικόνες από την έκρηξη του υποθαλάσσιου ηφαιστείου στα νησιά ΤόνγκαΕντυπωσιακές εικόνες από την έκρηξη του υποθαλάσσιου ηφαιστείου στα νησιά Τόνγκα και το τσουνάμι που προκλήθηκε.Total Football, 16/01/2022Total Football, 16/01/2022Την ισοπαλία χωρίς τέρματα του Παναθηναϊκού με τον Ολυμπιακό, την νέα ήττα στο ΟΑΚΑ με ανατροπή για την ΑΕΚ, την άνοδο του ΠΑΟΚ στη δεύτερη θέση της...