Δες μέσα σε 1' πόσα μπορείς να εξοικονομήσεις στην ασφάλεια του αυτοκινήτου σου! σύγκριση ανάμεσα σε 27 ασφαλιστικές εταιρίες
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 από την betsson  Σχόλια  Eνσωμάτωση

Αντιγραφή κώδικα ενσωμάτωσης
καταχωρήθηκε: Πέμπτη 26 Μαΐου 2022 11:07

Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 26/05/2022

Η πρώτη κάτοχος του νεοσύστατου Conference League είναι η Ρόμα. Η ομάδα του Μουρίνιο επιβλήθηκε με 1-0 της Φέγενορντ στον τελικό στα Τίρανα χάρη σε γκολ του Τζανιόλο. Στο μπάσκετ, αν και έδειξε πολύ κακό πρόσωπο ο Ολυμπιακός τελικά επικράτησε με 79-67 του Περιστεριού στο ΣΕΦ για το πρώτο μεταξύ τους παιχνίδι για τα play off. Την ίδια ώρα ο Προμηθέας νίκησε στην παράταση την ΑΕΚ στην Πάτρα με 77-75 και πήρε το εισιτήριο για την τετράδα. Στο ΝΒΑ, οι Σέλτικς άλωσαν το Μαϊάμι στο Game 5, επιβλήθηκαν με 93-80 των Χιτ και πήραν προβάδισμα με 3-2 στην σειρά των τελικών της Ανατολής. Στο τένις, πρόωρο αντίο στο Roland Garros για τη Μαρία Σακκαρη καθώς ηττήθηκε από την Τσέχα, Καρολίνα Μούχοβα με 2-0 σετ.
ΕΛΒΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΣΧΟΛΙΑ

για να μπορέσεις να συμμετάσχεις πρέπει να κάνεις login ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ

ΕΠΟΜΕΝΟ VIDEO

Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 06/07/2022
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 06/07/2022 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 05/07/2022
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 05/07/2022 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 04/07/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 04/07/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 03/07/2022
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 02/07/2022 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 01/07/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 01/07/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 30/06/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 30/06/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 29/06/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 29/06/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 28/06/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 28/06/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 27/06/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 27/06/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 26/06/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 26/06/2022

ΑΛΛΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΩΡΑ

Κεντρικό δελτίο 06/07/2022Κεντρικό δελτίο 06/07/2022Σύγκρουση Μητσοτάκη – Τσίπρα εφ’ όλης της ύλης στη βουλή και εξαγγελίες με άρωμα εκλογών, αν και ο Μητσοτάκης το διαψεύδει. Σχέδιο για «ξεπάγωμα»...Η μεγάλη δημοσκόπηση του OPENΗ μεγάλη δημοσκόπηση του OPENΗ μεγάλη δημοσκόπηση της ALCO για το OPEN για οικονομία, εθνικά θέματα και εκλογές.Το πρώτο μίνι μάρκετ χωρίς υπαλλήλους στην ΕλλάδαΤο πρώτο μίνι μάρκετ χωρίς υπαλλήλους στην ΕλλάδαΠώς λειτουργεί το πρώτο μίνι μάρκετ χωρίς υπαλλήλους στην Ελλάδα, το οποίο βρίσκεται στην Νέα Σμύρνη.Κυριάκος Μητσοτάκης: Εκλογές στο τέλος της 4ετίας – Η κυβέρνηση συνεχίζει τη δουλειά τηςΚυριάκος Μητσοτάκης: Εκλογές στο τέλος της 4ετίας – Η κυβέρνηση συνεχίζει τη δουλειά τηςΦρένο στα σενάρια για πρόωρες εκλογές έβαλε ο πρωθυπουργός από το βήμα της βουλής στην προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση, που συνεχίζεται μέχρι και...

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

Κεντρικό δελτίο 06/07/2022Κεντρικό δελτίο 06/07/2022Σύγκρουση Μητσοτάκη – Τσίπρα εφ’ όλης της ύλης στη βουλή και εξαγγελίες με άρωμα εκλογών, αν και ο Μητσοτάκης το διαψεύδει. Σχέδιο για «ξεπάγωμα»...Η μεγάλη δημοσκόπηση του OPENΗ μεγάλη δημοσκόπηση του OPENΗ μεγάλη δημοσκόπηση της ALCO για το OPEN για οικονομία, εθνικά θέματα και εκλογές.Ποιος είναι πρωινιάτικα; 06/07/2022Ποιος είναι πρωινιάτικα; 06/07/2022Οι νικητές του ημιτελικού του Survivor, οι δηλώσεις της Ασημίνας και της Μαίης μετά τον αποκλεισμό τους, όσα είπε ο Άρης Σοϊλέδης στη Μαρία Αντωνά, η...Μεσημεριανό δελτίο 06/07/2022
Μεσημεριανό δελτίο 06/07/2022 Νέα πρόκληση Ερντογάν μπροστά στον Ντράγκι. Κατηγόρησε την Ελλάδα ότι στέλνει μετανάστες στην Ιταλία. Τροπολογία μπλόκο στην αγορά F-16 από την...