Αθλητικές ειδήσεις σε 1 από την betsson  Σχόλια  Eνσωμάτωση

Αντιγραφή κώδικα ενσωμάτωσης
καταχωρήθηκε: Δευτέρα 19 Σεπτεμβρίου 2022 12:37

Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 19/09/2022

Νέα βαθμολογική απώλεια για τον Ολυμπιακό. Οι «ερυθρόλευκοι» αν και προηγήθηκαν τελικά γνώρισαν την ήττα με 2-1 από την Άρη στο Κλεάνθης Βικελίδης. Την ίδια ώρα, παρελθόν από τον πάγκο των Πειραιωτών αποτελεί ο Κάρλος Κορμπεράν. Στην Κρήτη, ΟΦΗ και ΠΑΟΚ ήρθαν ισόπαλοι με 1-1. Ο Δικέφαλος κρατούσε τη νίκη μέχρι το 12ο λεπτό των καθυστερήσεων του ματς όταν οι γηπεδούχοι πέτυχαν το γκολ που τους έδωσε το βαθμό. Στον Βόλο, η τοπική ομάδα επιβλήθηκε του Ιωνικού με 2-0 ενώ στη Λιβαδειά, Λεβαδειακός και Αστέρας Τρίπολης ήρθαν ισόπαλοι με 1-1.
ΕΛΒΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΣΧΟΛΙΑ

για να μπορέσεις να συμμετάσχεις πρέπει να κάνεις login ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ

ΕΠΟΜΕΝΟ VIDEO

Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 31/03/2024 (Τελευταίο επεισόδιο)Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 31/03/2024 (Τελευταίο επεισόδιο)Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 30/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 30/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 29/03/2024
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 29/03/2024 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 28/03/2024
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 28/03/2024 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 27/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 27/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 26/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 26/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 25/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 25/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 24/03/2024
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 24/03/2024 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 23/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 23/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 22/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 22/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 21/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 21/03/2024