Αθλητικές ειδήσεις σε 1 από την betsson  Σχόλια  Eνσωμάτωση

Αντιγραφή κώδικα ενσωμάτωσης
καταχωρήθηκε: Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2022 12:39

Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 11/12/2022

Σ’ ένα πραγματικό ντέρμπι η Γαλλία νίκησε την Αγγλία με 2-1 και πήρε την πρόκριση για τους «4» του Μουντιάλ στο Κατάρ. Ο Ζιρού με κεφαλιά του νικητήριο γκολ για τους «μπλε» ενώ μοιραίος για τα 3 λιοντάρια ήταν ο Κέιν που αστόχησε σε πέναλτι. Στο άλλο παιχνίδι, το Μαρόκο πέταξε εκτός συνέχειας την Πορτογαλία του Κριστιάνο Ρονάλντο κερδίζοντάς την με 1-0 και έγραψε ιστορία αφού έγινε η πρώτη ομάδα Αφρικανικής ηπείρου που φτάνει ως τα ημιτελικά ενός Παγκοσμίου. Nα δούμε το πρόγραμμα των ημιτελικών. Την Τρίτη Αργεντινή – Κροατία στις 21:00 και την Τετάρτη Γαλλία- Μαρόκο επίσης στις 21:00. Στα εγχώρια, ο Ολυμπιακός στο τελευταίο του φιλικό προετοιμασίας, επικράτησε στο Γ. Καραϊσκάκης της Νότιγχαμ Φόρεστ με 1-0 χάρη σε γκολ του Κασάμι, σε ένα ματς που είχε φιλανθρωπικό χαρακτήρα.
ΕΛΒΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΣΧΟΛΙΑ

για να μπορέσεις να συμμετάσχεις πρέπει να κάνεις login ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ

ΕΠΟΜΕΝΟ VIDEO

Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 10/12/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 10/12/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 31/03/2024 (Τελευταίο επεισόδιο)Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 31/03/2024 (Τελευταίο επεισόδιο)Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 30/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 30/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 29/03/2024
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 29/03/2024 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 28/03/2024
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 28/03/2024 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 27/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 27/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 26/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 26/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 25/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 25/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 24/03/2024
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 24/03/2024 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 23/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 23/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 22/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 22/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 21/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 21/03/2024