Αθλητικές ειδήσεις σε 1 από την betsson  Σχόλια  Eνσωμάτωση

Αντιγραφή κώδικα ενσωμάτωσης
καταχωρήθηκε: Παρασκευή 22 Οκτωβρίου 2021 14:28

Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 22/10/2021

Την ήττα με 3-1 στην Φρανκφούρτη από την Άιντραχτ γνώρισε ο Ολυμπιακός για τους ομίλους του Europa League. Οι ερυθρόλευκοι έπεσαν στη δεύτερη θέση του ομίλου ενώ στο άλλο παιχνίδι, Φενέρμπαχτσε και Αντβέρπ ήρθαν ισόπαλες 2-2. Σπουδαίο διπλό πήρε ο ΠΑΟΚ που νίκησε την Κοπεγχάγη με 2-1 για τους ομίλους του Conference League. Τα γκολ του Δικεφάλου πέτυχαν οι Σίντκλεϊ και Ζίβκοβιτς, ενώ με τη νίκη αυτή οι ασπρόμαυροι πέρασαν στην πρώτη θέση του ομίλου. Στο άλλο ματς, η Σλόβαν Μπρατισλάβας κέρδισε την Λίνκολν με 2-0. Στη Νορβηγία η Μπόντο Γκλιμτ διέσυρε την Ρόμα με 6-1. Αυτή ήταν η πιο βαριά ήττα στην προπονητική καριέρα του Μουρίνιο, ο οποίος ανέλαβε την ευθύνη για το αποτέλεσμα, αποδίδοντάς το στο εκτεταμένο rotation που επέλεξε να κάνει.
ΕΛΒΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
  Διαβάστε στο ethnos.gr: Μετάλλαξη Όμικρον: Σε καραντίνα πέντε Έλληνες που ταξίδεψαν από την Αφρική

ΣΧΟΛΙΑ

για να μπορέσεις να συμμετάσχεις πρέπει να κάνεις login ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ

ΕΠΟΜΕΝΟ VIDEO

Αθλητικό δελτίο 22/10/2021Αθλητικό δελτίο 22/10/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 27/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 27/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 26/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 26/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 25/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 25/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 24/11/2021
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 24/11/2021 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 23/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 23/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 22/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 22/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 21/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 21/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 20/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 20/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 19/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 19/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 18/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 18/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 17/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 17/11/2021