Αθλητικές ειδήσεις σε 1 από την betsson  Σχόλια  Eνσωμάτωση

Αντιγραφή κώδικα ενσωμάτωσης
καταχωρήθηκε: Δευτέρα 22 Νοεμβρίου 2021 14:19

Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 22/11/2021

Ο Ολυμπιακός ήταν ο μεγάλος νικητής του ντέρμπι της 10ης αγωνιστικής της Σούπερ Λιγκ. Οι ερυθρόλευκοι επικράτησαν στο ΟΑΚΑ της ΑΕΚ με 3-2, με τον Ακιμπού Καμαρά να πετυχαίνει το πρώτο γκολ Πειραιωτών μόλις στα 58 δευτερόλεπτα και τον Ελ Αραμπί να χτυπάει δις στη συνέχεια τους ματς. Και τα δύο τέρματα της Ένωσης πέτυχε ο Αραούχο. Στο Περιστέρι, ο ΠΑΟΚ γνώρισε την ήττα με 2-0 από τον Ατρόμητο. Απόλυτος πρωταγωνιστής ο Κουλούρης που σκόραρε και τις δύο φορές για τους γηπεδούχους, ενώ στο Αγρίνιο, ο Παναιτωλικός νίκησε τον Απόλλωνα με 1-0 χάρη σε γκολ του Φλόρες. Σήμερα για τις 18:00 είναι προγραμματισμένο το Λαμία- Παναθηναϊκός, με το παιχνίδι να διεξάγεται όπως όλα δείχνουν κανονικά μετά τα νέα τεστ κορωνοϊού των γηπεδούχων.
ΕΛΒΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΣΧΟΛΙΑ

για να μπορέσεις να συμμετάσχεις πρέπει να κάνεις login ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ

ΕΠΟΜΕΝΟ VIDEO

Αθλητικό δελτίο 22/11/2021Αθλητικό δελτίο 22/11/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 02/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 02/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 01/03/2024
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 01/03/2024 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 29/02/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 29/02/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 28/02/2024
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 28/02/2024 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 27/02/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 27/02/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 26/02/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 26/02/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 25/02/2024
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 25/02/2024 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 24/02/2024