Αθλητικές ειδήσεις σε 1 από την betsson  Σχόλια  Eνσωμάτωση

Αντιγραφή κώδικα ενσωμάτωσης
καταχωρήθηκε: Πέμπτη 02 Δεκεμβρίου 2021 14:28

Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 02/12/2021

Ξεκίνησε χθες η φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδας. Στη Λάρισα, με μια καταπληκτική απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κούρτιτς, ο ΠΑΟΚ ισοφάρισε στις καθυστερήσεις σε 1-1 την ΑΕΛ, ενώ στο ΟΑΚΑ η ΑΕΚ συνέτριψε την Κηφισιά με 4-0. Στη Λεωφόρο ο Παναθηναϊκός επιβλήθηκε του Βόλου με 2-1. Στη Λειβαδιά έγινε η μεγάλη έκπληξη με τον Λεβαδειακό να νικά τον Ολυμπιακό με 3-2. Στη Θεσσαλονίκη ο Άρης επικράτησε του ΟΦΗ με 3-1 ενώ στο Βόλο ο Παναιτωλικός κέρδισε την Νίκη με 1-0. Η αγωνιστική δράση του θεσμού συνεχίζεται σήμερα με δυο αναμετρήσεις. Στις 15:00 Άγιος Νικόλαος - Αναγέννηση Καρδίτσας και στις 17:00 Λαμία - Ιωνικός. Κανονικά θα διεξαχθούν τόσο το ντέρμπι του ΟΑΚΑ ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Παναθηναϊκό, όσο και το παιχνίδι Ιωνικού-ΠΑΟΚ την Κυριακή.
ΕΛΒΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
  Διαβάστε στο ethnos.gr: Κυβέρνηση: Παίζει «άμυνα», ενισχύει το κέντρο και ετοιμάζεται για το… δεύτερο ημίχρονο

ΣΧΟΛΙΑ

για να μπορέσεις να συμμετάσχεις πρέπει να κάνεις login ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ

ΕΠΟΜΕΝΟ VIDEO

Αθλητικό δελτίο 02/12/2021Αθλητικό δελτίο 02/12/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 22/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 22/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 21/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 21/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 20/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 20/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 19/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 19/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 18/01/2022
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 18/01/2022 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 17/01/2022
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 17/01/2022 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 16/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 16/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 15/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 15/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 14/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 14/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 13/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 13/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 12/01/2022Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 12/01/2022