Αθλητικές ειδήσεις σε 1 από την betsson  Σχόλια  Eνσωμάτωση

Αντιγραφή κώδικα ενσωμάτωσης
καταχωρήθηκε: Δευτέρα 06 Δεκεμβρίου 2021 14:36

Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 06/12/2021

Η ΑΕΚ ήταν η μεγάλη νικήτρια του αθηναϊκού ντέρμπι της 12ης αγωνιστικής της Σούπερ Λιγκ, επικρατώντας στο ΟΑΚΑ του Παναθηναϊκού με 1-0 χάρη σε γκολ του Σιμάνσκι. Στην Θεσσαλονίκη ο Άρης κέρδισε τον Αστέρα με 1-0 ενώ στη Νίκαια σε ένα χορταστικό ματς ο Ιωνικός επικράτησε του ΠΑΟΚ με 3-2. Σήμερα η αγωνιστική ολοκληρώνεται με το Λαμία- ΠΑΣ Γιάννινα στις 19:30. Ολοκληρώθηκε χθες η 6η αγωνιστική της Betsson σούπερ λιγκ 2. Το δεύτερο συνεχόμενο τρίποντό του πανηγύρισε ο ΠΑΟΚ Β’ που νίκησε εντός έδρας την Αναγέννηση Καρδίτσας με 2-1. Στο «Γ. Καραϊσκάκης» ο Ολυμπιακός Β’ επικράτησε του Πανσερραϊκού με 2-1.
ΕΛΒΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΣΧΟΛΙΑ

για να μπορέσεις να συμμετάσχεις πρέπει να κάνεις login ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ

ΕΠΟΜΕΝΟ VIDEO

Αθλητικό δελτίο 06/12/2021Αθλητικό δελτίο 06/12/2021Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 31/03/2024 (Τελευταίο επεισόδιο)Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 31/03/2024 (Τελευταίο επεισόδιο)Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 30/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 30/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 29/03/2024
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 29/03/2024 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 28/03/2024
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 28/03/2024 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 27/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 27/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 26/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 26/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 25/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 25/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 24/03/2024
Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 24/03/2024 Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 23/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 23/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 22/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 22/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 21/03/2024Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 21/03/2024

ΑΛΛΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΩΡΑ

Σαν Ψέμα Ι Επεισόδιο 8Σαν Ψέμα Ι Επεισόδιο 8Η Βάσω κάνει τα πάντα για να διώξει τον Σταύρο από την εταιρία, ενώ ο Πέτρος και η Ζωή έχουν έντονο καυγά. Στη σημαντική συνάντηση με τον Ιταλό...La Promesa: Η υπόσχεση Ι Επεισόδιο 82La Promesa: Η υπόσχεση Ι Επεισόδιο 82Ο Αλόνσο είναι έξαλλος με την Κρουθ επειδή δεν του αποκάλυψε ότι πούλησε την καρφίτσα της πρώτης του συζύγου και μέσα σε μια έντονη διαμάχη τα...Σαν Ψέμα Ι Επεισόδιο 7Σαν Ψέμα Ι Επεισόδιο 7Η Αλίκη κινδυνεύει άμεσα απ' το αλλεργικό σοκ, αλλά η Ζωή έχει ξεχάσει την τσάντα με τα φάρμακά της! Το παιδί σώζεται, χάρη στην προνοητικότητα της...Κεντρικό δελτίο 17/04/2024Κεντρικό δελτίο 17/04/2024Αντίστροφη μέτρηση για επίθεση του Ισραήλ στο Ιράν. Ασφυκτικές πιέσεις Αμερικανών και Ευρωπαίων, για να σταματήσουν τον Νετανιάχου. «Θα χτυπήσουμε...