ΠΑΟΚ - ΜποέμιανΣχετικά

ΠΑΟΚ - Μποέμιαν

Η μεγάλη μάχη του ΠΑΟΚ για πρόκριση στα play-off του EUROPA CONFERENCE LEAGUE μεταδόθηκε αποκλειστικά από το OPEN.

ΠΑΟΚ – Μποέμιανς : 2 -0ΠΑΟΚ – Μποέμιανς : 2 -0Ο ΠΑΟΚ επικράτησε με 2 – 0 της Μποέμιανς στην Τούμπα και μετά το 2 – 1 στην Ιρλανδία, πήρε την πρόκριση για την επόμενη φάση του Conference League.ΠΑΟΚ – Μποέμιανς : 2 -0 | HighlightsΠΑΟΚ – Μποέμιανς : 2 -0 | HighlightsΟ ΠΑΟΚ επικράτησε με 2 – 0 της Μποέμιανς στην Τούμπα και μετά το 2 – 1 στην Ιρλανδία, πήρε την πρόκριση για την επόμενη φάση του Conference League.European Conference League: Μποέμιαν - ΠΑΟΚEuropean Conference League: Μποέμιαν - ΠΑΟΚΟ ΠΑΟΚ του Ραζβάν Λουτσέσκου έχει ήδη δώσει τα πρώτα θετικά δείγματα γραφής ενόψει της απαιτητικής σεζόν που αρχίζει και θέλει να κάνει ποδαρικό με το...Γκολ και φάσεις από το Μποέμιαν - ΠΑΟΚΓκολ και φάσεις από το Μποέμιαν - ΠΑΟΚΟι καλύτερες φάσεις και τα γκολ της αναμέτρησης του Μποέμιαν – ΠΑΟΚ.
ΠΑΟΚ – Μποέμιανς : 1 – 0 από κεφαλιά του ΣβαμπΠΑΟΚ – Μποέμιανς : 1 – 0 από κεφαλιά του ΣβαμπΑπό σέντρα του Μπίσεσβαρ, ο Σβαρ με κεφαλιά άνοιξε το σκορ ισοφαρίζοντας το συνολικό σκορ σε 2 – 2.ΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Διπλασιάζει τα γκολ του ΠΑΟΚ ο ΜπίσεσβαρΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Διπλασιάζει τα γκολ του ΠΑΟΚ ο ΜπίσεσβαρΜετά την ασίστ του ο Μπίσεσβαρ σκοράρει για το 2 – 0 στο 28ό λεπτό.ΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Η φάση με το σουτ του Ελ Καντουρί στο δοκάριΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Η φάση με το σουτ του Ελ Καντουρί στο δοκάριΤο σουτ του Ελ Καντουρί πήγε στο δοκάρι και στη συνέχεια έσκασε μέσα στο τέρμα.ΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Αστοχεί σε κενό τέρμα ο Γουόρντ στο 90 +4ΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Αστοχεί σε κενό τέρμα ο Γουόρντ στο 90 +4Τεράστια ευκαιρία να μειώσει σε 2 -1 είχε η Μποέμιανς στο 90 + 4.
ΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Τεράστια ευκαιρία ο ΣφιντέρσκιΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Τεράστια ευκαιρία ο ΣφιντέρσκιΜεγάλη ευκαιρία για να σφραγίσει την πρόκριση του ΠΑΟΚ έχασε ο Σφιντέρσκι στο 87.ΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Το γκολ – οφσάιντ του ΒαρέλαΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Το γκολ – οφσάιντ του ΒαρέλαΟ Βαρέλα σκοράρει, αλλά είναι σε θέση όφσαιντ.ΠΑΟΚ – Μποέμιανς: Πάνω από την εστία το σουτ του ΒιεϊρίνιαΠΑΟΚ – Μποέμιανς: Πάνω από την εστία το σουτ του ΒιεϊρίνιαΩραίο σουτ από τον αρχηγό του ΠΑΟΚ στο 64ο λεπτό. ΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Άλλη μια μεγάλη φάση από τον Ελ ΚαντουρίΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Άλλη μια μεγάλη φάση από τον Ελ ΚαντουρίΟ Ελ Καντουρί αστοχεί από πλεονεκτική θέση μέσα από τη μεγάλη περιοχή.
ΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Απειλεί ο ΜπίσεσβαρΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Απειλεί ο ΜπίσεσβαρΟ Ζίβκοβιτς στρώνει στον Μπίσεσβαρ, αλλά εκείνος αστοχεί στο 53ο λεπτό.ΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Το κόψιμο του ΣουάρεςΠΑΟΚ – Μποέμιανς : Το κόψιμο του ΣουάρεςΑπομακρύνει τον κίνδυνο από την περιοχή του ΠΑΟΚ ο Ροντρίγκο Σουάρες.ΠΑΟΚ – Μποέμιανς: Μεγάλη φάση για να ισοφαρίσουν οι ΙρλανδοίΠΑΟΚ – Μποέμιανς: Μεγάλη φάση για να ισοφαρίσουν οι ΙρλανδοίΣημαντική ευκαιρία είχε η Μποέμιανς για να κάνει το 1 – 1 στο 18ο λεπτό.ΠΑΟΚ – Μποέμιανς: Παραλίγο αυτογκόλ Μιχαηλίδη – σωτήριος Πασχαλάκης
ΠΑΟΚ – Μποέμιανς: Παραλίγο αυτογκόλ Μιχαηλίδη – σωτήριος Πασχαλάκης Ο Πασχαλάκης αποτρέπει το αυτογκόλ στο 15ο λεπτό.